Amatieru sports

"LIEPĀJA" PLUDMALES VOLEJBOLAUN TENISA LĪGA (PLUDMALES TENISS) | Nolikums

NOLIKUMS

“Liepāja” pludmales volejbola un tenisa līgas pludmales tenisa nolikums

 

1. Mērķis

Popularizēt pludmales tenisu pilsētas iedzīvotāju vidū. Noskaidrot Liepājas pilsētas labākos pludmales tenisistus 2018. gada vasaras sezonā.

 

2. Dalībnieki

Turnīrā var piedalīties jebkurš spēlētājs, kurš uz turnīra norises dienu ir sasniedzis 14 (četrpadsmit) gadu vecumu.

Vienā pārī nedrīkst spēlēt divi dalībnieki, kuri uz turnīra norises dienu ir atrodami Latvijas tenisa savienības tenisa spēlētāju reitinga Top 20, Latvijas pludmales tenisa reitingā Top 20, kā arī ITF pludmales tenisa reitinga Top 1000, jebkurā vecuma grupā.

Vienā pārī nedrīkst spēlēt praktizējošs tenisa vai pludmales tenisa treneris ar spēlētāju, kurš uz turnīra norises dienu ir atrodams Latvijas tenisa savienības tenisa spēlētāju reitinga Top 20, Latvijas pludmales tenisa reitingā Top 20, kā arī ITF pludmales tenisa reitinga Top 1000, jebkurā vecuma grupā.

 

3. Turnīra norises laiks un vieta

Turnīrs notiks no 2018. gada 20. jūnija līdz 2018. gada 15. augustam, 5 (piecu) posmu garumā.

 • 20.06.2018. – vīriešu un sieviešu pāru spēles;
 • 04.07.2018.- jaukto pāru spēles;
 • 18.07.2018.- vīriešu un sieviešu pāru spēles;
 • 01.08.2018.- jaukto pāru spēles;
 • 15.08.2018.- vīriešu un sieviešu pāru spēles;

 

Spēļu sākums plkst.: 18:00, iesildīšanās no plkst.: 17:15-17:55. Norises vieta - Liepājas pludmales volejbola laukumos pie centrālās Glābšanas stacijas, vēja gadījumā pludmales volejbola laukumi, kuri atrodas kāpās.

Sliktu laika apstākļu dēļ, stiprs vējš vai lietus, konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz posma norises tekošās nedēļas ceturtdienu vai piektdienu vai arī atcelta.

 

4. Izspēles kārtība

Turnīrā tiks izspēlētas pāru spēles vīriešiem, sievietēm un jauktajiem pāriem. Vienā sacensību dienā tiks izspēlētas vai nu vīriešu un sieviešu pāru spēles vai jaukto pāru spēles, kas ir norādīts sacensību kalendārā.

Katrā posmā drīkst piedalīties ar dažādiem pāriniekiem,  jo kopvērtējums tiks vērtēts individuāli, kā arī var spēlēt ar vieniem un tiem pašiem pāriniekiem.

Turnīra izspēles formātu noteiks galvenais tiesnesis turnīra norises vietā un laikā, balstoties uz dalībnieku skatu. Atkarībā no kopējā dalībnieku skaita.

 

5. Pieteikšanās

Katram turnīra posmam jāpiesakās atsevišķi turnīra norises vietā, pie galvenā tiesneša no plkst.: 17:00-17:45.

Turnīra izloze notiks plkst.: 17:55 pēc dalībnieku reģistrācijas beigām turnīra norises vietā.

 • Ja gadījumā Jums nav pārinieka, droši piesakieties, mēs Jums palīdzēsim atrast pārinieku turnīra norises vietā!
 • Ja gadījumā Jums nav savas pludmales tenisa raketes, mēs Jums tās sagādāsim uz turnīra norises laiku!

 

6. Dalības maksa

Dalības maksa turnīram - € 10 (desmit eiro) no dalībnieku pāra par dalību katrā turnīra posmā atsevišķi.

 

7. Apbalvošana

Noslēdzoties visiem 5 posmiem, tiks apbalvoti individuāli 6 labākie vīriešu un sieviešu spēlētāji skaitot kopā visu posmu rezultātus pēc zemāk minētas sistēmas.

Ja turnīrā piedalās, piemēram, 4 pāri, tad 1. vietas ieguvējs, katrs spēlētājs no pāra, saņem 4 punktus. Attiecīgi, 2. vietas ieguvējs, katrs spēlētājs no pāra, saņem 3 punktus, 3. vietas ieguvējs, katrs spēlētājs no pāra, saņem 2 punktus, 4. vietas ieguvējs, katrs spēlētājs no pāra, saņem 1 punktu.

Vienāda punktu skaita gadījumā augstāku vietu ieņem spēlētājs:

 • kuram vairāk pirmo vietu, otro vietu utt.;
 • labāka vieta pēdējā posmā;
 • piedalījies visos posmos;
 • kurš ir dzīves pieredzējušāks (vecāks).

Rēķinot 5 posmu kopvērtējuma punktu skaitu, kopsummā, netiks ieskaitīts  viena no piecu posmu sliktākais rezultāts. Ja spēlētājs ir piedalījies mazāk par 4 posmiem, tad iepriekšminētais nosacījums netiek ņemts vērā.

 

Turnīra noslēguma pasākuma datums tiks precizēts, tiks rīkota kopvērtējuma apbalvošana un kopīgs pasākums visiem meistarsacīkšu dalībniekiem.

 

8. Sacensību rīkotāji

Liepājas tenisa sporta skola sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi.

 

9. Turnīra vadība

Turnīra direktore un galvenais tiesnesis – Agate Gurecka  LTS B- tiesneša kategorija, tālrunis – 29640117, e-pasts: agategurecka@inbox.lv, turnīra koordinators – Kaspars Rolavs, tālrunis – 20066998, e-pasts: kaspars.rolavs@liepaja.lv.

Turnīra organizatori patur tiesības, pēc spēlētāju ieteikumiem, turnīra laikā uzlabot, mainīt turnīra nolikumu, par izmaiņām brīdinot spēlētājus, pirms nākošā posma sākuma.


pastāsti par šo