Amatieru sports

VEGA 1 PLUDMALES LĪGA - TENISS | Nolikums

„Vega 1” pludmales līgas pludmales tenisa turnīrs


Liepājas pilsēta 2017. gads


Pludmales tenisa turnīra nolikums

 

I. MĒRĶIS UN UZDEVUMI


1) Popularizēt pludmales tenisu pilsētas iedzīvotāju vidū.

2) Noskaidrot Liepājas pilsētas labākos pludmales tenisistus 2017. gada vasaras sezonā.

 

II. SACENSĪBU DALĪBNIEKI

 

1) Sacensībās piedalās jebkurš Latvijas Republikas volejbola cienītājs no 14 gadu vecuma
2) Vienā pārī nedrīkst spēlēt divi dalībnieki, kuri uz turnīra norises dienu ir atrodami Latvijas tenisa savienības tenisa spēlētāju reitinga Top 200, Latvijas pludmales tenisa reitingā Top 30, kā arī ITF pludmales tenisa reitinga Top 1000, jebkurā vecuma grupā.

3)Vienā pārī nedrīkst spēlēt praktizējošs tenisa vai pludmales tenisa treneris ar spēlētāju, kurš uz turnīra norises dienu ir atrodams Latvijas tenisa savienības tenisa spēlētāju reitinga Top 200, Latvijas pludmales tenisa reitingā Top 200, kā arī ITF pludmales tenisa reitinga Top 1000, jebkurā vecuma grupā.

 

III. SACENSĪBU VIETA UN LAIKS

 

Liepājas pludmales volejbola laukumi pie Centrālās glābšanas stacijas.
Pieteikšanās no plkst 17:30 – 17:50.
Sākums plkst 18:00.
Posmi:
1) 21.06.2017. – vīriešu un sieviešu pāru spēles
2) 05.07.2017.- jaukto pāru spēles
3) 19.07.2017.- vīriešu un sieviešu pāru spēles
4) 02.08.2017.- jaukto pāru spēles
5) 16.08.2017.- vīriešu un sieviešu pāru spēles
Dalības maksa – 10 Eur uz vienu posmu no dalībnieku pāra


IV. SACENSĪBU NORISE UN VĒRTĒŠANA

 

Turnīrā tiks izspēlētas pāru spēles vīriešiem, sievietēm un jauktajiem pāriem. Vienā sacensību dienā tiks izspēlētas vai nu vīriešu un sieviešu pāru spēles vai jaukto pāru spēles, kas ir norādīts sacensību kalendārā.

Katrā posmā drīkst piedalīties ar dažādiem pāriniekiem, jo kopvērtējums tiks vērtēts individuāli, kā arī var spēlēt ar vieniem un tiem pašiem pāriniekiem.

Turnīra izspēles formātu noteiks galvenais tiesnesis turnīra norises vietā un laikā, balstoties uz dalībnieku skatu. Atkarībā no kopējā dalībnieku skaita.

 

V.APBALVOŠANA

 

Noslēdzoties visiem 5 posmiem, tiks apbalvoti individuāli 3 labākie vīriešu un sieviešu spēlētāji skaitot kopā visu posmu rezultātus pēc zemāk minētas sistēmas. Būs arī pārsteiguma balvas dažādās nominācijās.

Ja turnīrā piedalās, piemēram, 4 pāri, tad 1. vietas ieguvējs, katrs spēlētājs no pāra, saņem 4 punktus. Attiecīgi, 2. vietas ieguvējs, katrs spēlētājs no pāra, saņem 3 punktus, 3. vietas ieguvējs, katrs spēlētājs no pāra, saņem 2 punktus, 4. vietas ieguvējs, katrs spēlētājs no pāra, saņem 1 punktu.

Vienāda punktu skaita gadījumā augstāku vietu ieņem spēlētājs:

1. kuram vairāk pirmo vietu, otro vietu utt.;

2. labāka vieta pēdējā posmā;

3. piedalījies visos posmos;

4. kurš ir dzīves pieredzējušāks (vecāks).

Turnīra noslēguma pasākuma datums tiks precizēts, tiks rīkota kopvērtējuma apbalvošana un kopīgs pasākums visiem meistarsacīkšu dalībniekiem.

 

VI. SACENSĪBU RĪKOTĀJI


Liepājas tenisa sporta skola sadarbībā ar Liepājas Domes sporta pārvaldi.

 

VII. TURNĪRA VADĪBATurnīra direktore un galvenais tiesnesis – Agate Gurecka LTS B- tiesneša kategorija, tālrunis – 29640117, e-pasts: agategurecka@inbox.lv, turnīra koordinators – Elans Strazdiņš, tālrunis – 29256364, e-pasts: elans.strazdins@liepajassports.lv. Turnīra organizatori patur tiesības, pēc spēlētāju ieteikumiem, turnīra laikā uzlabot, mainīt turnīra nolikumu, par izmaiņām brīdinot spēlētājus, pirms nākošā posma sākuma. 


pastāsti par šo