Noslēgusies “”Vega 1″ pludmales volejbola un tenisa līgas” pludmales tenisa 2017.gada sezona (22.08.2017)

Noslēgusies “”Vega 1″ pludmales volejbola un tenisa līgas” pludmales tenisa 2017.gada sezona

Sievietes tika iedalītas divās apakšgrupās. 1.apakšgrupā, uzvarot visas spēles, cīņai finālā pieteicās Elīna Zīverte un Ilze Sermole, savukārt, 2.apakšgrupā, pārliecinoši sakaujot visas pretinieces ar 4-0, finālam kvalificējās Kitija Kļaveniece un Marta Pagraba. Finālā ar rezultātu 6-1 triumfēja un 5.posmā 1.vietu izcīnīja Elīna Zīverte un Ilze Sermole. 2.vietā ierindojās Kitija Kļaveniece un Marta Pagraba, savukārt, 3.vietu ieguva Gita Karule un Aija Kalnīte.

 

Vīrieši tika iedalīti četrās apakšgrupās un katras apakšgrupas uzvarētājs kvalificējās fināla grupas spēlēm par 1.-4.vietu. 1.apakšgrupā, pārliecinoši uzvarot visus pretiniekus, fināla spēlēm kvalificējās Andris Karulis un Raivo Špaks. 2.apakšgrupā, nepiedzīvojot nevienu zaudētu spēli, uzvaru svinēja Gints Siliņš un Mārtiņš Krūms. 3.apakšgrupā Ģirts Antonovs un Elans Zīverts, pārspējot visus savus pretiniekus, nodrošināja sev vietu finālā. Visbeidzot, 4.apakšgrupā Renārs Kaupers un Elans Strazdiņš, neatstājot pārējiem apakšgrupas pāriem nekādas cerības, pievienojās finālistiem. Uzvarot visās spēlēs, 1.vietu 5.posmā izcīnīja Ģirts Antonovs un Elans Zīverts aiz sevis 2.vietā atstājot Gintu Siliņu un Mārtiņu Krūmu, visbeidzot bronzas 3.vietu 5.posmā izcīnīja Renārs Kaupers un Elans Strazdiņš.

 

““Vega 1” pludmales volejbola un tenisa līgas” 2017.gada pludmales tenisa 5.posms bija arī šīs sezonas noslēdzošais posms, pēc kura noskaidrojās arī 2017.gada sezonas labākie pludmales tenisisti sieviešu un vīriešu konkurencē. Par 2017.gada Liepājas pludmales tenisa čempionu sieviešu konkurencē kļuva Elīna Zīverte, sezonas kopvērtējumā 2.vietu ieguva Gita Karule, bet 3.vietā ierindojās Marta Pagraba. Vīriešu konkurencē par 2017.gada sezonas čempionu tika kronēts Elans Strazdiņš, 2.vietu kopvērtējumā izcīnīja Elans Zīverts, bet 3.vietā ierindojās Andris Karulis.

 

Foto: Kristīne Austere

 

Attēli pieejami Liepājas Tenisa Sporta skolas mājaslapas http://tennis.liepaja.lv sadaļā “Galerija“.

 

Turnīra organizatori izsaka pateicību 2017.gada sezonas atbalstītājiem - Venden, Vega 1, Liepājas pilsētas Sporta pārvaldes projektam “Liepāja Sporto”, veikalam, Sportland un Red Sun Buffet. Uz tikšanos nākošgad!

Foto: Kristīne Austere

Attēli pieejami Liepājas Tenisa Sporta skolas mājaslapas http://tennis.liepaja.lv sadaļā “Galerija“.


pastāsti par šo