Aizvadīts 3.posms “Vega 1” pludmales tenisa līgā (21.07.2017)

Aizvadīts 3.posms “Vega 1” pludmales tenisa līgā

19.jūlijā Liepājas pludmalē tika aizvadīts 3.posms ““Vega 1” pludmales volejbola un tenisa līgas” pludmales tenisā. Šis posms tika aizvadīts atsevišķi vīriešu pāriem un sieviešu pāriem. Uz 3.posmu bija pieteicies rekordliels dalībnieku skaits – kopā 60 dalībnieki, līdz ar to turnīrā piedalījās 13 sieviešu un 17 vīriešu pāri.

 

Īpašu pateicību vēlamies izteikt “Lounge bāram "OMM"” par operatīvu iesaistīšanos un līdzdalību turnīra organizēšanā, jo papildus bija nepieciešami vēl 2 korti, lai līdz 22:30 paspētu izspēlēt visas spēles. Kopā spēles noritēja uz 6 kortiem, no kuriem 4 atradās kāpās un 2 pie “Lounge bāra "OMM"”. Īpašs paldies par aktīvu iesaistīšanos Mārim Verpakovskim, kurš ierosināja ideju par iespēju aizvadīt turnīra spēles arī pie “Lounge bāra "OMM"”.

 

Sieviešu pāri tika sadalīti divās apakšgrupās. 1.apakšgrupā, uzvarot visas spēles par uzvaru posmā turpināja sacensties Diāna Lauva un Elīna Zīverte, savukārt, 2.apakšgrupā bez zaudējumiem palika un finālā pievienojās Marta Pagraba un Kitija Kļaveniece. Spēlē par 1.vietu ar pārliecinošu rezultātu 6-0 uzvaru guva un turnīra 3.posmā triumfēja Marta Pagraba un Kitija Kļaveniece, 2.vietā atstājot Diānu Lauvu un Elīnu Zīverti. 3.vietu izcīnīja Baiba Damberga un Ilze Kārkliņa.

 

Vīriešu pāri tika sadalīti trīs apakšgrupās. 1.apakšgrupā zaudējumus nepiedzīvoja Gints Siliņš un Elans Zīverts, līdz gūstot iespēju sacensties par uzvaru posmā. Viņiem pievienojās arī Daniels Špaks un Gatis Veilands, kuri 2.apakšgrupā tomēr piedzīvoja vienu zaudējumu, bet pirmo vietu grupā nodrošināja pateicoties citu spēļu rezultātiem. 3.apakšgrupā, ar ļoti pārliecinošo 4-0 rezultātu visās spēlēs, Elans Strazdiņš un Renārs Kaupers ieguva 1.vietu, tādējādi turpinot sacensties par uzvaru posmā. Apakšgrupu uzvarētāji izspēlējot savstarpējās spēles noskaidroja, ka 3.vietu ieguva Daniels Špaks un Gatis Veilands, 2.vietā ierindojās Gints Siliņš un Elans Zīverts, savukārt uzvaru 3.posmā izcīnīja Elans Strazdiņš un Renārs Kaupers.

 

Foto: Kate Tīna un Kristīne Austere

 

Attēli pieejami Liepājas Tenisa Sporta skolas mājaslapas http://tennis.liepaja.lv sadaļā “Galerija“.

 

"Vega 1" pludmales tenisa 3.posma rezultāti.


pastāsti par šo