Norisinājies 1.posms ""Vega 1" pludmales līgas" pludmales tenisā (26.06.2017)

Norisinājies 1.posms

21.jūnijā Liepājas pludmalē tika aizvadīts ""Vega 1" pludmales volejbola un tenisa līgas" 1.posms pludmales tenisā, kurā tika aizvadītas vīriešu un sieviešu pāru spēles. Turnīram bija pieteikušies 26 vīrieši un 12 sievietes.

Sieviešu konkurencē kopumā piedalījās seši pāri. Vienādu uzvaru skaitu izcīnīja trīs pāri, katrs piedzīvojot tikai vienu zaudējumu. Pēc savstarpējo spēļu rezultātu salīdzināšanas, ""Vega 1" pludmales volejbola un tenisa līgas" 1.posmā uzvaru kopvērtējumā izcīnīja Marta Krauze un Kristīne Saldeniece, aiz sevis 2.vietā atstājot Elīnu Zīverti un Diānu Lauvu, savukārt, 3.vietā ierindojās Ieva Pelnēna un Zane Vilnīte.


Vīriešu konkurencē, sakarā ar lielo dalībnieku skaitu, pāri tika sadalīti divās apakšgrupās. 1.apakšgrupā uzvarot visās spēlēs iespēju sacensties par uzvaru 1.posmā izcīnīja Artis Svaža un Edgars Kļaviņš. 2.apakšgrupā arī uzvarot visās spēlēs, iespēju iegūt uzvaru 1.posmā izcīnīja Elans Strazdiņš un Māris Verpakovskis. Savstarpējā cīņā, par uzvaru 1.posmā ar rezultātu 8-4 pārāki izrādījās Artis Svaža un Edgars Kļaviņš, līdz ar to ierindojoties 1.vietā, aiz sevis 2.vietā atstājot Elanu Strazdiņu un Māri Verpakovski. Savukārt, par 3.vietu sacentās Ģirts Antonovs ar Rihardu Dūči pret Gintu Siliņu un Mārtiņu Krūmu. Ar rezultātu 7-5 3.vietu izcīnīja Ģirts Antonovs ar Rihardu Dūči.


2.posms ""Vega 1" pludmales volejbola un tenisa līgai" norisināsies 5.jūlijā, kad notiks jaukto pāru spēles. Turnīrā var piedalīties jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs, kurš uz turnīra norises dienu ir sasniedzis 14 (četrpadsmit) gadu vecumu. Ja gadījumā Jums nav pārinieka, droši piesakieties, mēs Jums palīdzēsim atrast pārinieku turnīra norises vietā, kā arī ja  Jums  nav  savas  pludmales  tenisa  raketes, mēs  Jums  tās sagādāsim uz turnīra norises laiku!

"Vega 1" pludmales tenisa 1.posms sievietēm rezultāti.

 

"Vega 1" pludmales tenisa 1.posms vīriešiem rezultāti.


pastāsti par šo