Liepājas pilsētas 21. florbola čempionātā klāt galvenās cīņas par medaļām (08.05.2017)

Liepājas pilsētas 21. florbola čempionātā klāt galvenās cīņas par medaļām

Divīzijā (A) arī noslēdzošās spēles izcili aizvadīja komanda „EGO/Liels Auto”, kura septiņās regulārās sezonas spēlēs izcīnīja septiņas uzvaras, pārliecinoši kvalificējoties izslēgšanas spēlēm. Izslēgšanas spēlēs komanda savu cīņu par medaļām sāks no ½ fināla. Izslēgšanas spēlēs no ½ fināla piedalīties sāks arī komanda „Vārme”, kura visai pārliecinoši regulārās sezonas tabulā ierindojās 2.vietā. Atlikušās četras komandas savu „play-off” maratonu uzsāks no ¼ fināla, attiecīgi: „Silabriedis” – „IBK Ģimene” un „Veselības grupa” – „LPPP/Jūsu auto”.

 

Divīzijā (B) jau no regulārās sezonas sākuma visai skaidri iezīmējās tās komandas, kurām izdosies kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Visai droši savu ceļu uz tām veica komanda „Ārprāc!”, kura regulārās sezonas laikā piedzīvoja tikai vienu zaudējumu un tādējādi ierindojās 1.vietā. Otrajā vietā ierindojās komanda „Exes”, kura pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē apsteidza pieredzējušo komandu „Senči”. Komandas „Ārprāc!” un „Exes” izslēgšanas spēles sāks no ½ fināla, bet pārējās četras komandas no ¼ fināla, attiecīgi: „Priekule” – „ Durbe” un „Senči” – „Leģions/Juniori GSC”.

 

Visu informāciju, statistiku, kalendāru un tabulu variet apskatīt šeit.

 

Abu divīziju izslēgšanas spēļu ¼ finālos un ½ finālos uzvarētāji tiks noskaidroti spēlējot līdz vienas komandas izcīnītām divām uzvarām. Bet abu divīziju finālos viss izšķirsies vienā finālspēlē.

 

Pirmās izslēgšanas spēles tiks aizvadītas 13. un 14. maijā Liepājas pilsētas O.Kalpaka vidusskolā. 

 

Novēlam veiksmi visām komandām, kuras kvalificējušās izslēgšanas spēlēm! Lai uzvar stiprākā komanda!


pastāsti par šo