Kurši U12 turpina kolekcionēt zelta medaļas (30.04.2017)

Kurši U12 turpina kolekcionēt zelta medaļas

Vakar, Grobiņas sporta centrā noslēdzās Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāts U12 vecuma grupā. Kurši U12 jau no sezonas sākuma sevi pieteica kā potenciāli bīstamu un ļoti meistarīgu komandu un šo uzņemto kursu komanda noturēja līdz par sezonas beigām.  

 

Regulārajā sezonā Kurši U12 ne mirkli nevienai no čempionātā startējošajām komandām neļāva ieņemt tabulas augstāko ailīti. Regulārās sezonas laikā komanda aizvadīja 15 spēlēs un visās no tām Kurši U12 laukumu pameta kā uzvarētāji. Pārliecinošā dominance atspoguļojās arī dažādā statistikā. Visas regulārās sezonas laikā Kurši U12 ielaida vien 19 vārtus, sasniedzot +/- vārtu attiecību 160! Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju tabulā pirmajā vietā gozējās Kurši U12 komandas spēlētājs Ralfs Polis, bet vēl divi komandas biedri atradās labāko sešiniekā.

 

Pārliecinošo sniegumu komanda turpināja demonstrēt arī fināla posmos, kur septiņās spēlēs tika izcīnītas septiņas uzvaras. Likumsakarīgi, ka aizvadot perfektu jeb nevainojamu sezonu nepiedzīvojot nevienu zaudējumu tieši Kurši U12 izcīnīja vissmagāko un visspožāko kausu!

 

Trenera Mārtiņa Krūma un viņa asistentu pavadībā šie jaunieši spējuši sasniegt, ko ļoti iespaidīgu – trīs sezonu laikā izcīnītas trīs pirmās vietas! Sasniegtie sasniegumi noteikti ļauj šo paaudzi saukt par – ZELTA paaudzi!

 

 


pastāsti par šo