Ar divām aizraujošām spēlēm ir sācies kārtējais Liepājas hokeja čempionāts. (19.10.2016)

Ar divām aizraujošām spēlēm ir sācies kārtējais Liepājas hokeja čempionāts.

Ar divām aizraujošām spēlēm ir sācies kārtējais Liepājas hokeja čempionāts.


Pirmajā spēlē savā starpā spēlēja “Liepājas Sporta Spēļu Skolas” komanda un gadu izlaidusī - “Zig Zag Bandits”. Ar rezultātu 4:1 pārāki izrādījās juniori, viņu labā dubli noformēja Niks Zīle, pa reizei atzīmējās Daniels Dīķis un Aigars Karulis. “Bandītiem” precīzs metiens Mikam Auziņam. Jāatzīmē, ka “LSSS” labā ar divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās “virslīgas 2016” čempions Guntis Pujāts, kurš šogad pievienojās Liepājas čempionātam, kur ar savu pieredzi un meistarību dalīsies ar jauniešiem.


Otrajā spēlē tikās pagājušā gada finālisti - “TOSMARE” un “EGO HOCKEY”. Ar noraidījumiem bagāta spēle (komandas uz abām nopelnīja 76 soda minūtes), ar rezultātu 4:3 uzvaru svinēja vicečempioni “egoisti”. “Tosmariešiem” pa reizei precīzi bija divi komandas jaunpienācēji Vjačeslavs Movko un Andrejs Jakušins, kā arī Ričards Plūme. Ar dubli atzīmējoties, “EGO HOCKEY” komandā atgriezās Edgars Āboliņš, pa reizei precīzi bija “egoistu” līderis Aivars Dēvics un Dāvis Paipa kurš arī pievienojās komandai starpsezonā. Šajā spēlē “Tosmare” realizēja vienu vairākumu savukārt “egoisti” divas reizes atzīmējās spēlējot mazākumā, vienu no diviem goliem gūstot spēlējot 3 pret 5.


2016/17. gada Liepājas hokeja čempionātā piedalās 4 komandas: “TOSMARE”, “EGO HOCKEY”, “ZIG ZAG BANDITS” un “LSSS”. Komandas izspēlēs 3 apļu turnīru, pēc kura noskaidrosies regulārā čempionāta uzvārētājs un tiks sadalīti pusfinālu pāri. Izslēgšanas spēles pusfināli, fināls un spēle par 3. vietu notiks līdz kādas komandas 2 uzvarām.


pastāsti par šo