Aizvadīts sezonas noslēdzošais “Bruģa bumbas” čempionāta posms (15.08.2016)

Aizvadīts sezonas noslēdzošais “Bruģa bumbas” čempionāta posms

Sestdien, 13. augustā, pie tirdzniecības nama “Kurzeme” norisinājās 2016. gada sezonas noslēdzošais „Bruģa bumbas” čempionāta posms –  “Kurzeme”.

Lai arī laika prognoze liecināja par nepatīkamām lietavām un spēcīgu vēju, kas bija vērojams aktuālās dienas agrā rītā, tuvojoties pasākumam, kāds šo visu uz laiku aizturēja un sniedza spēlēt gribētājiem atbilstošus laiku apstākļus visas dienas garumā, lai spētu sīvi cīnīties par posma un kopvērtējuma goda pjedestāliem un ievērības cienīgajām balvām, kuras šajā posmā sarūpēja čempionāta viens no galvenajiem sponsoriem tn Kurzeme. Visu vecumu pirmo vietu ieguvēji ieguva 100 EUR dāvanu karti no tn Kurzeme, arī otro vietu ieguvējiem nenācās smagi vilties, jo arī viņi ieguva vērības cienīgu summu - 80 EUR.

Tā kā iepriekšējo posmu trīspunktu metienu konkursa uzvarētāji nebija ieradušies, lai finālā cīnītos par galveno balvu, organizatoriem nācās veikt nelielas korekcijas nolikumā un noskaidrot uzvarētāju starp esošā posma dalībniekiem, kurš savā īpašumā ieguva Elektrons&K dāvāto televizoru. Finālā sacentās Elvis Šukteris, Aivis Sils un Jurģis Muskats. Šoreiz organizatori bija sarūpējuši sīvāku finālspēli, proti, katram no finālistiem bija jāizpilda trīspunktu metieni 3 minūšu garumā, kas katram prasīja daudz spēka. Elvis realizēdams 4 precīzus metienus ierindojās 3.vietā, Aivis iemetot 7 ieguva 2.vietu, taču Jurģis Muskats realizēdams 8 precīzus tālmetienus izcīnīja ne tikai 1.vietu, bet saņēma arī nopelnīto televizoru.

Cīņas ritēja karsti, kā rezultātā:

U13:

1.vieta - Simpsoni

2.vieta - Gurķi

3.vieta - Balleri

 

U99:

1.vieta - Keksiņi

2.vieta - Kabim 20

3.vieta - Oskara transports

 

U99M (meitenes):

1.vieta - Tūristes

2.vieta - Eko fitness Liepāja

3.vieta - Blondīnes

 

MIX:

1.vieta - Eko fitness Liepāja

2.vieta - Oskara transports

3.vieta - Kaijas uz Bruģa

Kopvērtējums Liepājas vasaras ielu basketbola čempionātā “Bruģa Bumba” pirmo vietu īpašniekiem atnesa vēl papildus 100 Eur čekus un “Reklāmas Apgāds” izgatavotos kausus:

U13:

1.vieta - Gurķi

2.vieta – Balleri

3.vieta - Brokoļi

 

U99:

1.vieta - Oskara transports

2.vieta – Es nezinu

3.vieta - Kabim 20

 

U99M (meitenes):

1.vieta - Tūristes

2.vieta - Blondīnes

3.vieta - Eko fitness Liepāja

 

MIX:

1.vieta - Oskara transports

2.vieta - Eko fitness Liepāja

3.vieta - Kaijas uz Bruģa

Organizatori saka lielu paldies visiem atbalstītājiem, “Bruģa Bumba” komandai un dalībniekiem par atsaucību.

Tiekamies nākamajā gadā!


pastāsti par šo