Tiks noskaidroti Bruģa bumbas 2016. gada sezonas čempioni (08.08.2016)

Tiks noskaidroti Bruģa bumbas 2016. gada sezonas čempioni

Nedēļas nogalē, 13. augustā, pie tirdzniecības nama „Kurzeme” norisināsies Liepājas vasaras ielu basketbola čempionāta “Bruģa bumba” 2016. gada sezonas noslēdzošais posms, kur dalībnieku komandām būs iespēja cīnīties par čempiona titulu četrās grupās – U13, U99, U99M un MIX grupā. Sestdien arī tiks noskaidrots trešais finālists tālmetiena konkursam, kurš sacentīsies par galveno balvu – televizoru no uzņēmuma „Elektrons & K”.

 

Organizatori norāda, ka noslēdzošā posma spēļu starplaikos norisināsies arī atraktīvi līdzjutēju konkursi, kuros varēs saņemt vērtīgas balvas no “Bruģa bumbas” atbalstītājiem, kā arī veldzēties ar “Venden” dabīgo minerālūdeni.

Liepājas vasaras ielu basketbola čempionātu “Bruģa bumba” organizē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbojoties ar atbalstītājiem, kuri labākajām strītbola komandām sarūpējuši vērtīgas balvas. Pēdējā posmā par balvu fondu parūpējies viens no galvenajiem atbalstītājiem tirdzniecības nams “Kurzeme”, kurš katras apakšgrupas 1.vietas ieguvējiem sarūpējis čekus 100 EUR vērtībā, taču tas nebūt nav viss, arī otrās vietas balvas nebūt neliks vilties. Visas 2016. gada sezonas laikā uzvarētāju komandas ir lutinātas ar dāvanu kartēm no kvalitatīvāko un pasaulē atzītāko sporta preču veikala ”Sportland”. “Lauma Fabrics” sniegusi dāvanu grozus ar saviem jaunajiem sporta līnijas tekstilizstrādājumiem un papildus sarūpētajiem našķiem. Elektrokartingu ražotājs “Blue Shock Race” sniedzis ekskluzīvas dāvanu kartes izklaidēm ar elektrokartingiem. Tāpat arī dalībnieki tikuši pie dāvanu kartēm, lai dotos Latvijā līdz šim garākajā nobraucienā pāri ūdenskrātuvei, kuras sniedzis jaunais piedzīvojumu parks ”Tarzāns”. Savukārt skatītājus un konkursu dalībniekus priecējusi “Čili Pica” pasniedzot dāvanu kartes.

Pieteikšanās “Bruģa bumbas” 2016. gada sezonas noslēdzošajam posmam par pazeminātu maksu ir iespējama Liepājas Olimpiskā centra info centrā līdz 12. augusta pulksten 16:00. Sacensībām var arī pieteikties sacensību norises vietā no plkst. 09:30 līdz plkst. 10:00. Dalības maksa reģistrējoties iepriekš no komandas 10 EUR.

Organizatori aicina arī visus atbalstītājus – aktīvā dzīvesveida entuziastus, radus un draugus nākt turēt īkšķus par savējiem klātienē. Pasākumā par pozitīvu gaisotni rūpēsies viens no Liepājas atraktīvākajiem un pieredzējušākajiem šovmeņiem Raivis Šulcs.

Detalizētiem čempionāta rezultātiem un kopvērtējumam iespējams sekot līdzi mājaslapas liepajassports.lv amatieru sporta sadaļā.

 

Foto: Sense Media


pastāsti par šo