Aizvadīts “Bruģa bumbas” čempionāta 2. posms (08.08.2016)

Aizvadīts “Bruģa bumbas” čempionāta 2. posms

Sestdien, 09. jūlijā, pie tn KURZEME norisinājās „Bruģa bumbas” čempionāta SPORTLAND posms.

 

Laikam lutinot šis posms ap sevi pulcēja daudzus regulārus strītbola piekritējus, kā arī sen neredzētus cīnīties gribētājus, kuri bija nolēmuši sastādīt konkurenci esošajam kodolam. Taču ar pašmāju konkurences sastādīšanu vien nepietika, jo cīņu pastiprināja arī zēnu komanda no Rīgas, kā arī meiteņu komanda no tālās Krievijas, kuras ne tikai sagādāja pamatīgu konkurenci pašmāju meitenēm, bet arī izcīnīja uzvaru savā grupā un tika pie SPORTLAND dāvātā čeka 100 Eur vērtībā, kas tika piešķirts visu grupu uzvarētājiem. Pašā mazākajā vecuma grupā – U13 pie uzvaras tika „GURĶI” komanda, aiz sevis atstājot „BALLERUS”, bet trešo vietu ieguva „GARFILDS”. Savukārt U99 vecuma grupā uz augstākā pjedestāla tika „KAIJAS UZ BRUĢA”, otrie „KATOLENE”, savukārt, trešie palika „PUNKTI NĀK UZ NĪCU”. Sieviešu grupā pie uzvaras tika komanda „MAFIA”, kuras aiz sevis atstāja „BLONDĪNES”, savukārt, trešās palika komanda „TŪRISTI”. MIX grupā uzvara tika “OSKARA TRANSPORTS”, otrie palika komanda “KATOLENE”, taču trešo vietu ieguva “EKO FITNESS LIEPĀJA”.

 

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī otrais finālists tālmetienu konkursam. Par 2. posma snaiperi kļuva Andris Zvirbulis no komandas “AD GURU”, kurš minūtes laikā realizēja piecus tālmetienus. Andris kopā ar pārējo posmu trīspunktu metienu konkursa uzvarētājiem  13. augustā  sacentīsies par galveno balvu – televizoru no uzņēmuma „Elektrons & K”.

 

Nākošais posms norisināsies pēc mēneša, 13. augustā, pie tn KURZEME. Šis posms ir “māju” posms tirdzniecības namam, līdz ar to tn KURZEME rūpēsies par vērtīgām balvām, kuras solās būt ne mazākas kā iepriekšējā posmā, proti, galvenā balva visās vecuma grupās 100 Eur vērts čeks.

 

Atgādinām, ka pieteikties „Bruģa bumbas” čempionātam par pazeminātu maksu ir iespējams LOC info centrā līdz 12.08.2016 plkst. 16:00, kā arī sacensību norises vietā no plkst. 09:30 līdz 10:00. Dalības maksa reģistrējoties iepriekš 10 EUR no komandas.


pastāsti par šo