Dalībnieki aktīvi reģistrējas “Bruģa bumba” čempionāta 2. posmam (29.06.2016)

Dalībnieki aktīvi reģistrējas “Bruģa bumba” čempionāta 2. posmam

Ar 11. jūnija “Bruģa bumbas” 1. posma sacensībām pie koncertzāles “Lielais dzintars” tika atklāts Liepājas šīs sezonas vasaras ielu basketbola čempionāts. Nākošie divi sacensību posmi norisināsies pie tirdzniecības nama “Kurzeme” – 9. jūlijā un 13. augustā. Čempionāta 2. posma sacensības tiek organizētas sadarbībā ar Sportland, kas 9. jūlija visu vecuma grupu uzvarētājkomandām pasniegs balvas 100 EUR vērtībā. Reģistrēšanās sacensībām par pazeminātu maksu iespējama līdz 8. jūlija pulksten 16 LOC info centrā.

““Bruģa bumbas” ielu basketbola čempionāts ir lieliska vasaras satikšanās vieta Liepājas uzņēmumu un biedrību veidotajām komandām, kuras motivē saliedēts kolektīvs, uzņēmuma vārda pozitīva izskanēšana un vienkārši laba laika pavadīšana sportiskās aktivitātēs. Arī jaunieši nāk kopā ar citiem vienaudžiem demonstrēt un attīstīt savu talantu labi organizētās sacensībās,” atklāj Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes projektu vadītājs Kaspars Rolavs, “noteikti aicinām ikvienu jaunieti piedalīties, jo reiz ikviena no basketbola zvaigznēm ir spēlējusi ielu basketbolu, arī mūsu Kristaps Porziņģis.”

Šogad nedaudz mainīta “Bruģa bumbas” čempionāta punktu uzskaites kārtība, lai dotu iespēju pusaudžiem attīstīt savu talanu spēlēs pret vecākiem sportistiem. “Jaunajiem spēlētājiem spēļu sākumā tiek piešķirti bonusa punkti, kas neļauj atslābt pieredzē bagātākiem sportistiem,” komentē K.Rolavs.

Kopumā čempionāta 3 posmos dalībnieki sacentīsies četrās vecuma grupās:

  • U13 - 2003. gadā dzimušie un jaunāki
  • U99 vīrieši - bez vecuma ierobežojuma
  • U99 sievietes - bez vecuma ierobežojuma
  • MIX - bez vecuma ierobežojuma, bet spēlē jāpiedalās abiem dzimumiem

Starts “Bruģa bumbas” čempionāta 2. posma spēlēm tiks dots 9. jūlijā pulksten 11 pie tirdzniecības nama “Kurzeme”.

Skatītājus arī pārējos divos vasaras ielu basketbola posmos izklaidēs atraktīvs pasākuma vadītājs un konkursi ar iespēju saņemt balvas. Tradicionāli katra posma laikā tiks noskaidrots trāpīgākais tālmetiena snaiperis, lai 3. posma finālā cīnītos par galveno balvu - televizoru. Pagājušajā gadā par “Zelta rokas” ieguvēju un “Elektrons & K” dāvātā jaunā televizora saimnieci kļuva Annija Ķergalve. Annija jau pašā sākumā saviem konkurentiem uzstādīja gandrīz nesasniedzamu latiņu, izpildot 7 precīzus tālmetienus.

Pieteikties “Bruģa bumbas” čempionāta posmiem var Liepājas Olimpiskā centra info centrā vismaz vienu dienu pirms sacensību sākuma, kā arī 9. jūlijā un 13. augustā sacensību norises vietā no pulksten 09:30 līdz 10:00. Dalības maksa komandai – 10 EUR vai 12 EUR sacensību dienā. Detalizētāka informācija par sacensībām atrodama mājaslapas liepajassports.lv amatieru sporta sadaļā „Bruģa bumba”.

Foto: Sense Media


pastāsti par šo