“TOSMARE” Liepājas hokeja čempionāta 2015/2016 uzvārētājs. (13.03.2016)

“TOSMARE” Liepājas hokeja čempionāta 2015/2016 uzvārētājs.

Nedēļas nogalē norisinājās Liepājas hokeja čempionāta PLAY OFF spēles.

 

Pusfinālos savā starpā spēlēja “TOSMARE” - “FERAX” un “EGO HOCKEY” – “LSSS U16” komandas.

 

Pirmie vietu finālā nodrošināja “tosmarieši”, kas ar rezultātu 5:0 apspēlēja “FERAX” komandu, uzvārētājiem pa reizei atzīmējas Ņikita Dobreņkijs, Ričards Plūme, Gints Jansons, Jānis Beķeris un Tomašs Saušs.

 

Otrajā pusfinālā “EGO HOCKEY” komanda, pārliecinoši, ar rezultātu 7:3 apspēlēja “LSSS U16”, jāatzīmēt, ka “egoistiem ” šī bija pirmā uzvara šosezon  pār “jauniešiem. Visās regulārā čempionāta spēlēs uzvaras svinēja “LSSS U16”.

 

“EGO HOCKEY” labā het –trikus noformēja Aivars Dēvics un Andris Cīpa, vienus vārtus guva Kristaps Bužāts. “Junioriem” dublis Ričardam Rihardam Fominam, vienus vārtus guva Raivo Freidenfelds.

 

Spēlē par 3. vietu “FERAX” ar rezultātu 3:0 pārspēja “LSSS U16” komandu, uzvārētājiem ar dubli atzīmējās Romāns Keda, vienus vārtus guva Kārlis Ozols.

 

Čempionāta finālspēlē “TOSMARE” ar rezultātu 4:1 pārspēja “EGO HOCKEY” komandu un, pēc gada pārtraukuma, atkal  ieguva čempionāta zelta medaļas. “TOSMARES” labā pa reizei precīzi bija Georgijs Čirkovs, Ričards Plūme, Tomašs Saušs un Ņikita Dobreņkijs. “EGO HOCKEY” labā vienīgos vārtus guva Ričards Antons.   

 

Čempionāta individuālās balvas saņēma:

 

Labākais uzbrucējs - Edgars Āboliņš (FERAX);

 

Labākais vārtsargs - Nauris Grinvalds (TOSMARE);

 

Labākais aizsargs - Matiss Petrovics (LSSS U16);

 

Rezultatīvākais spēlētājs  - Aivars Dēvics (EGO HOCKEY)

 

Disciplinētākā komanda (vismazāk soda minūtes) “EGO HOCKEY”


pastāsti par šo