Piektdien un pirmdien izspēlētas divas pilsētas hokeja čempionāta spēles. (09.02.2016)

Piektdien un pirmdien izspēlētas divas pilsētas hokeja čempionāta spēles.

Piektdien “TOSMARE” ar rezultātu 6:3 pārspēja “LSSS U16” komandu. Uzvārētājiem dubli noformēja Tomašs Saušs, pa reizei precīzi bija Nikolajs Siļčonoks, Āris Vectīrelis, Georgijs Čirkovs un Ričards Plūme. Junioriem pa reizei atzīmējas Raivo Freidenfelds, Rūdis Lamberts un Ričards R. Fomins.


Pirmdien savā starpā spēlēja pagājušā gada čempioni “EGO HOCKEY” un “FERAX”, ar rezultātu 8:1 uzvāru svinēja egoisti. Uzvārētājiem ar het-triku atzīmējās komandas līderis Renārs Butāns, dubli noformēja Andris Cīpa, pa reizei precīzi bija Aivars Dēvics, Ričards Antons un Kristians Ozols. “FERAX” labā vienīgos vārtus guva Edgars Āboliņš.
Pēc šīm spēlēm “TOSMARE” , “EGO HOCKEY” un “LSSS U16” ir garantējuši sev vietas izslēgšanas spēļu kārtā. Par pēdējo vietu vēl cīnās “HC KLAIPEDA” un “FERAX” .
Veterānu čempionātā aizvadītas divas spēles. Pirmajā spēlē spēlēja “ZIG ZAG BANDITS” un “EZERMALA” , uz goliem bagātajā spēlē ar rezultātu 7:4 veiksmīgāki bija bandīti. Uzvārētāju labā pa vienam golam iemeta Andis Bērziņš, Ojārs Greiers, Oļegs Zubriļins, Andris Lapiņš un Askolds Vārpiņš, bet Mareks Vieško noformēja dubli. Ezermaliešiem rezultatīvi bija Sergejs Bartuševics, Raimonds Cincels, Alens Šefers un Arnis Simsons.


Otrajā spēlē čempionāta līderi “EGOISTI”, ne bez grūtībām, ar rezultātu 3:2 uzvārēja “TOSMARI”. Egoisti izvirzījās vadība 3:0, visi vārtu guvumi brāļiem - Edijam (x1) un Andrim (x2) Cīpām. Bet Tosmares hokejisti nesamierinājās ar spēles rezultātu un metās atspēlēties, kas viņiem gandrīz izdevās, sakumā vienus vārtus atspēlēja Gints Jansons, bet vēlāk rezultāta starpību līdz minimumam samazināja Andrejs Noviks. Spēles beigās tosmarieši sakopoja visus spēkus, lai izlīdzināt spēles rezultātu, bet egoistu aizsardzība izturēja un svinēja uzvaru.


pastāsti par šo