Piektdien un svētdien notika divas pilsētas hokeja čempionāta spēle. (01.02.2016)

Piektdien un svētdien notika divas pilsētas hokeja čempionāta spēle.

Piektdien un svētdien notika divas pilsētas hokeja čempionāta spēle. Abas spēles bija interesantas ar to, ka komandas kuras spēlēja savā starpā ir kaimiņi turnīra tabulā.


Piektdien tie bija “TOSMARE” un “EGO HOCKEY”- pirmā un otrā vieta. Šoreiz, lai noskaidrotu uzvārētāju līderu duelī bija nepieciešami pēcspēles soda metieni. Spēles pamatlaiks beidzās neizšķirti 3:3, egoistiem pa reizei precīzi bija Kristians Ozols, Andris Cīpa un Aivars Dēvics, savukārt tosmariešiem pa reizei atzīmējās Igors Kuzminovs, Georgijs Čirkovs un Tomašs Saušs. Tomaša kontā arī realizēts izšķirošais soda metiens.


Svētdien spēlēja “HC KLAIPEDA” un “FERAX” - 4 un 5 vietā tabulā. Ar rezultātu 8:3 uzvaru svinēja feraxieši. Šajā spēlē trīs spēlētāji atzīmējās ar het-triku. Deividas Matula guva visus trīs savas komandas vārtus, savukārt “FERAX” komandai līdzīgi panākumi - Kārlim Ozolam un Edgaram Āboliņam. Vēl pa reizei feraxiešiem precīzi bija Edgars Brūvers un Romāns Keda.

Sestdien notika viena veterānu čempionāta spēle starp “BITEM” un “KRETINGOS GRIFAI”. Ar rezultātu 3:0 pārāki bija Lietuvas hokejisti.
Uzvārētājiem dubli noformēja Jonas Gorelis, vienus vārtus guva Nikolaj Timofejev.


pastāsti par šo