Sestdien un svētdien pilsētas hokeja čempionātā notika divas spēles. (26.01.2016)

Sestdien un svētdien pilsētas hokeja čempionātā notika divas spēles.

Sestdien un svētdien pilsētas hokeja čempionātā notika divas spēles.
Abas spēles bija ar “HC KLAIPEDA” piedalīšanos, sestdien tās pretinieki bija “LSSS U16”. Šajā spēlē juniori izlaida divu vārtu pārsvaru un rezultātā zaudēja Klaipēdiešiem 3:2.
Liepājniekiem pa reizei precīzi bija Miks Rungovskis un Kārlis Gvozds, Klaipēdai pa golam iemeta Jurijs Balačoncevs, Makisms Fudjukins un Deividas Matula.


Svētden “HC KLAIPEDAI” pretī stājās pagājušā gada čempioni “EGO HOCKEY”.
Egoisti apliecināja favorīta statusu un svinēja uzvaru ar rezultātu 5:2, uzvarētājiem pa dublim noformēja Ingus Turks un Andris Cīpa, vienus vārtus guva Aivars Dēvics. Zaudētājiem pa reizei atzīmējas Jurijs Balačoncevs un Maksims Fedjukins.

Veterānu čempionātā aizvadītas trīs spēles, divās no tām, lai noskaidrotu uzvārētāju, bija nepieciešami pēcspēļu soda metieni.
Pirmā spēlē tikās čempionāta favorīti “EGOISTI” un “ZIG ZAG BANDITS”, spēles pamatlaiks beidzās neizšķirti 2:2, vārtus guva: banditiem Jurijs Gorjančikovs un Andis Bērziņš, egoistiem Ilmārs Miķelsons un Edgars Laugalis. Savukart Mareka Vieško izpildīts soda metiens atnesa “ZIG ZAGAM” uzvaru 3:2.


Otrā spēlē “BITES” un “TOSMARE” pamatlaiku pabeidza ar neizšķirtu rezultātu 1:1, tosmariešiem precīzs bija Georgijs Čirkovs, bitēm Jānis Gailis. Pēcspēļu soda metienu sērijā veiksmīgāki izrādījās “BITES”, Erlens Linavskis realizēja izšķirošo soda metienu, kā arī nopelnīja savai komandai pirmos 2 punktus čempionātā.


Pēdējā spēlē “KRETINGOS GRIFAI” ar rezultātu 3:0 pārspēja “EZERMALU”, grifiem dublis Igoram Kuzminovam, viens gols Mariusa Puškoriusa kontā.


pastāsti par šo