„Bruģa Bumbas” sezona finiša taisnē (31.07.2015)

„Bruģa Bumbas” sezona finiša taisnē

Trešdien, 29. jūlijā, stāvlaukumā pie tirdzniecības centra „BAATA” norisinājās pirmspēdējais „Bruģa Bumbas” čempionāta posms, kas kopumā pulcēja kuplu dalībnieku un līdzjutēju skaitu.

Lai arī bija bažas par iespējamo negaisu, vakars izvērtās pat patīkami saulains. Balto gulbju ģimenes pavadībā, kuri jau labu laiku daiļo mikrorajona kopskatu, pasākums pulcēja ne vien spēlēt gribētājus, bet arī ģimenes, kuras iznākušas vakara pastaigā. „BAATA” posms kopumā pulcēja gan iepriekš startējušās, gan jaunas, komandas, kā arī iepriekšējo gadu „veterānus”, kuri nolēmuši ņemt dalību čempionāta finiša taisnē un sastādīt konkurenci pārējiem.

„BAATA” posms jau priekšlaicīgi ir nodrošinājis pirmo čempionu, proti, MIX grupā neapsteidzamu punktu skaitu sasniegusi komanda „Oskara transports”. U-18 vecuma grupā diezgan stabili ierindojas „We Get Buckets”, taču teorētiskas iespējas viņus panākt pēdējā posmā ir komandai „Free Gucci Mane”, kuri atpaliek par 9 punktiem. Arī U-99 grupas komandu „Nu Super 1” šķir 9 punktu starpība no komandas „Oskara transports”, kura tā pat kā MIX grupā atrodas kopvērtējuma augšgalā. Savukārt unikāla situācija ir izveidojusies U-14 jauniešiem, kur kopvērtējuma tabulā, līderu pozīcijā, ar vienādu punktu skaitu atrodas divas komandas – „Krītiņi” un „Ērgļi”, kuri sīvi cīnās visas vasaras garumā.

Nebūt ne mazāk aizraujoša situācija ir meitenēm, kur U-99 M grupas kopvērtējuma 1. un 4. vietu šķir vien nieka pieci punkti. Tas nozīmē, ka intriga būs.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī piektais finālists tālmetiena konkursam. Par šī posma trāpīgāko snaiperi kļuva Miks Cīrulis no komandas „Krītiņi”, kurš minūtes laikā realizēja 3 tālmetienus. Atgādinām, ka pirmajā posmā par uzvarētāju kļuva Annija Ķergalve, otrajā posmā triumfēja Ēriks Ore, trešajā posmā labākais bija Dāvids Kokainis, ceturtajā – Patrīcija Aņe. Galvenajā balvā, kas tiks pasniegta noslēguma posmā, 15. augustā, uzvarētājs saņems televizoru no „Elektrons & K”.

Līdz ar to, pieci posmi jau ir aiz muguras un atlicis vairs tikai pēdējais noslēguma posms, kurā noskaidrosies visi šā gada „Bruģa bumbas” čempioni.

Sezonas noslēdzošā jeb “Rietumu radio” posma norises vieta un laiks tiek pārcelti uz sestdienu 15. augustu plkst 11:00 pie tirdzniecības centra „KURZEME”. Daudziem strītbola cienītājiem šī vieta vēsturiski atsauc atmiņās labi pavadītu laiku pašā pilsētas sirdī ar lērumu atbalsta saucienu. Šogad būs iespēja atgriezties nesenā vēsturē un jauki pavadīt vasaras izskaņu sportiskā gaisotnē.

Atgādinām, ka pieteikties „Bruģa bumbas” posmam ir iespējams LOC info centrā līdz sacensību dienas plkst. 16:00, kā arī sacensību norises vietā no plkst. 16:30 līdz 17:00. Dalības maksa no personas 2 EUR.

Detalizētiem čempionāta rezultātiem un kopvērtējumam iespējams sekot līdzi mājas lapas liepajassports.lv amatieru sporta sadaļā.


pastāsti par šo