„Vega 1” pludmales volejbola ceturtais posms vēl skaidrību kopvērtējumā neievieš (27.07.2015)

„Vega 1” pludmales volejbola ceturtais posms vēl skaidrību kopvērtējumā neievieš

Trešdien, 22.jūlijā Liepājas pludmalē aizvadītas kārtējās cīņas Vega 1 pludmales volejbola līgā. 

Sieviešu konkurencē, cīņu rezultātā pirmo vietu izcīnīja Inga Jansone un Marija Kļimova

Otro vietu izcīnīja Zane Lobānova un Megija Krūmiņa, bet trešo vietu izcīnīja Annija Paulauska un Daina Ledāja. 

Pēc četriem posmiem atmetot sliktāko rezultātu pirmā Megija Krūmiņa ar 3 punktiem, otrā Marija Kļimova ar 4 punktiem, trešā Inga Jansone ar 5 punktiem. 

Vīru konkurencē pirmo vietu izcīnīja Pauls Juriks un Dāvis Āboliņš, otro Guntis Kopštāls un Igors Lucevičs, trešo Artis Zombergs un Kristaps Zutis. 

Pēc četriem posmiem atmetot sliktāko rezultātu pirmais Artis Zombergs ar 4 punktiem. Seko Pauls Juriks un Mārtiņš Gecs ar 5 punktiem. 

Veterānu konkurencē pirmā vietā Juris Cviliks, Modris Šveiduks, Lauris Sprūds. Otrā: Ainars Teteris, Gints Juriks, Zigurts Lācis. Trešā: Jānis Buks, Ivars Zūns, Andris Teteris. 

Pēc četriem posmiem atmetot sliktāko rezultātu, pirmās trīs vietas, ar 5 punktiem dala Raitis Sjanītis, Zigurts Lācis, Lauris Sprūds. Ar 6 punktiem seko Ivars Zūns , Jānis Buks, Gints Juriks. 

Vismaz vienā posmā startējuši 106 dalībnieki. 24 dalībnieki startējuši visos četros posmos. Intriga par vietu sadalījumu kopvērtējumā turpinās visās grupās. Visu izšķirs dalibnieku izcīnītās vietas pedējā posmā, kas norisināsies 5.augustā. 
Rezultāti par aizvadītajiem posmiem mājas lapā www.liepajassports.lv

 

Foto: Ģirts Gertsons


pastāsti par šo