Intriga par godalgām līdz pat sacensību beigām (10.07.2015)

Intriga par godalgām līdz pat sacensību beigām

Foto: Ģirts Gertsons


08.07.2015 norisinājās Vega 1 Pludmales volejbola līgas 3.posms, kas pamazām ievieš intrigu un azartu konkurentu starpā.


Vega 1 pludmales volejbola trešajā posmā pirmo vietu sieviešu konkurencē izcīnīja Megija Krūmiņa un Marija Kļimova.


Otro vietu izcīnīja Zane Lobānova un Inese Gūtmane, bet trešo vietu izcīnīja Marina Varslavāne un Inga Jansone. 
Pēc trīs posmiem atmetot sliktāko rezultātu pirmā Megija Krūmiņa ar 2 punktiem, otrā Marija Kļimova ar 3 punktiem, trešā Inga Jansone ar 4 punktiem. 

Vīru konkurencē pirmo vietu izcīnīja Mārtiņš Gecs un Jānis Jerumanis, otro Artis Zombergs un Sandis Arājums, trešo Klāvs Kairo un Pauls Juriks. 

Pēc trīs posmiem atmetot sliktāko rezultātu pirmais Artis Zombergs ar 2 punktiem. Seko Jānis Jerumanis un Mārtiņš Gecs ar 3 punktiem, Pauls Juriks ar 4 punktiem. 

Veterānu konkurencē pirmā vietā Gints Juriks, Jānis Buks, Ivars Zūns. Otrā Ainars Teteris, Ainars Trapučka, Zigurts Lācis. Trešā Dainis Zombergs, Lauris Sprūds, Raitis Sjanītis. 

Pēc trīs posmiem atmetot sliktāko rezultātu pirmais Raitis Sjanītis ar 2 punktiem, seko Zigurts Lācis, Jānis Buks, Ivars Zūns un Nikolajs Gaņijevs ar 3 punktiem. 

Dramatisku iznākumu ieviesa pēdējās spēles, kurās piedalījās iepriekšējo divu posmu līderi, kuriem bija iespējas tikt pie trešā panākuma, bet tas izdevās tikai Megijai Krūmiņai. Artis ar pārinieku seta galotnē bija vadībā ar 19:17, bet tad zaudēja četrus punktus pēc kārtas un bija spiests samierināties ar otro vietu. 

Raitis Sjanītis ar partneriem jau no spēles sākuma nonāca iedzinēju lomā un nespēja lauzt cīņas gaitu. 
Pēdējie divi posmi solās būt intrigas piesātināti. 

Tiksimies 4.posmā – 22. Jūlijā Liepājas pludmalē pie centrālās glābšanas stacijas.


pastāsti par šo