Cīņas “VEGA 1” pludmales volejbola līgā “iekarst” (06.07.2015)

Cīņas “VEGA 1” pludmales volejbola līgā “iekarst”

Trešdien, 8. jūlijā, Liepājas pludmalē pie centrālās glābšanas stacijas norisināsies trešais šā gada "VEGA 1" pludmales volejbola līgas posms.

Iepriekšējā posmā sieviešu konkurencē braši cīnījās un visaugstāko godalgu ieguva Megija Krūmiņa un Natālija Zinovjeva, aiz sevis atstājot Marinu Varslavāni un Baibu Dambergu, kuras ieņēma otro vietu, savukārt, trešo vietu izcīnīja Paula Naļivaiko un Unda Lībere.

Vīriešu cīņās kopumā nepārspējami palika Artis Zombergs un Pauls Juriks, otrās vietas ieguvēji Klāvs Kairo un Mārtiņš Gecs, uz trešā pjedestāla pakāpiena attiecīgi – Toms Smilga un Jānis Dīķis.

Trešās vietas ieguvušie pāri arī pārstāvēja Liepāju Latvijas jaunatnes olimpiādē Valmierā 3. jūlijā.

Veterānu konkurencē tika vērojamas sīvas cīņas. Komandas spēlēja savstarpēji pēc apļa sistēmas. Pirmā vietā Raitis Sjanītis, Lauris Sprūds, Juris Kibaļčičs. Otrā Dainis Zombergs, Nikolajs Gaņijevs, Andrejs Vasiļjevs. Savukārt, trešā vietā Ainars Teteris, Ainars Trapučka un Modris Šveiduks.

Pēc diviem posmiem līderi ar divām uzvarām ir Megija Krūmiņa, Artis Zombergs un Raitis Sjanītis.

Arī 8. jūlija sacensības sāksies no pulksten 18:00. Pieteikšanās būs iespējama sacensību norises vietā īsi pirms tā sākuma, no pulksten 17:30. Dalības maksa – 1 EUR uz vienu posmu. Licences cena uz visu sezonu – 4 EUR.

Foto: Ģirts Gertsons


pastāsti par šo