Abas Liepājas tenisa senioru komandas uzvar Latvijas komandu čempionāta spēlēs (11.06.2018)

Abas Liepājas tenisa senioru komandas uzvar Latvijas komandu čempionāta spēlēs

Brīvdienās notika jau otrā kārta Latvijas tenisa klubu komandu čempionātā kungiem grupā "35+". Augstākajā līgā seškārtējie Latvijas čempioni mājas spēlē Liepāja pieveica Rīgas satiksmes tenisa kluba otro komandu, kamēr 1.līgā komanda “1625 Liepāja” viesos uzvarēja līgas līderi  - ACB/VL Tenisa skola-2 komandu.


Veiksmīgi savas uzvaras gaitas turpināja mūsu augstākās līgas komanda, ar rezultātu 4-2 uzvarot Rīgas satiksmes vienību. Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē, pēc Andrejs Koļesina, Eduarda Grodska un Artūra Eglīša uzvarām divos setos, liepājnieki ieguva vadību šajā mačā. Saspringtā spēlē Didzis Holštroms mača izskaņā piekāpās Mārim Sīlītim, atzīstot pretinieka pārākumu tikai pēc trešajā setā ar 8-10. Andrejs Koļesins kopā ar Artūru Eglīti komandai atnesa vēl vienu uzvaru komandas pirmajā dubultspēlē, kamēr Didzim Holštromam, spēlējot otrajā pārī kopā ar Andi Cirsi, mazliet pietrūka trešā seta taibreikā, lai nodrošinātu komandas piekto punktu. Taču ar to pietika, lai Liepājas komanda izcīnītu uzvaru un pietuvotos pusfinālam.


Čempionāta 1.līgā liepājniekiem notika izbraukuma spēle Mārupē pret ACB/VL 2.komandu. Pēc vienspēlēm rezultāts kļuva 3-1 pēc Anda Aigara, Ginta Siliņa un Ginta Roļa uzvarām. Šoreiz savā vienspēlē piekāpās Mārtiņš Ivanovs. Dubultspēlēs Aigars Andis kopā ar Gintu Siliņu uzvarēja savu spēli, nodrošinot uzvaru kopvērtējumā. Otrajā dubultspēlē piekāpās Gints Rolis kopā ar Andi Čerņecovu, trešā seta taibreikā zaudējot ar 8-10. Kopējais spēles rezultāts 4-2 un iegūta svarīga uzvara, lai turpinātu cīņu par iekļūšanu pusfinālā.


Nākamās spēles abas komandas aizvadīs 7.jūlijā. Augstākās līgas komanda spēlēs pret ACB/LV pirmo komandu Mārupē, savukārt 1.līgas komanda Liepājā uzņems Cēsu TB-2 komandu.


Foto: Liepājas komanda, kas pārstāv Liepāju augstākajā līgā: (no kreisās uz labo: A.Koļesins, E.Grodskis, A.Eglītis, A.Cirsis, D.Holštroms, I.Andersons) ar Rīgas satiksmes tenisa klubu.


pastāsti par šo