Norisināsies Liepājas nakts pāru boulinga turnīrs (16.05.2018)

Norisināsies Liepājas nakts pāru boulinga turnīrs

Piektdien, 18. maijā atpūtas un izklaides centrā “Dzintara boulings” (Peldu ielā 66) norisināsies pāru nakts boulinga turnīrs. Turnīra norises laiks no plkst. 21:00 līdz 00:00. Aicināts ir jebkurš Liepājas iedzīvotājs ar savu ģimenes locekli, kolēģi, draugu, kaimiņu vai dzīvesbiedru.

Tuvojoties vasarai, kad kopīgas atpūtas iespējas paplašinās, liepājnieki un pilsētas viesi ir aicināti piedalīties pāru boulinga turnīrā. Tās būs tā sauktās dubultspēļu sacensības, kur galvenais mērķis ir saliedēt komandu, viens otru atbalstīt un sportiskā atmosfērā izklaidēties. Tādēļ savu komandas biedru var izvēlēties tādu, kuram ir ne tikai apslēpts talants boulinga spēlē, bet arī, kurš vēlas labi pavadīt laiku un pieņemt izaicinājumu, jo cīņa boulinga nakts turnīrā būs jautrā un pozitīvā gaisotnē. Katrs pāris izspēlēs 3 spēles, lai cīnītos par labāko rezultāta kopsummu starp citiem spēles dalībniekiem. Turnīra izspēles kārtība var mainīties saistībā ar dalībnieku skaitu.

Sacensībās var piedalīties ikviens interesents, kurš ir vismaz 18 gadus vecs un vēlas parādīt savas prasmes, talantu, kā arī precizitāti boulinga spēlē.

3 dalībnieku pāri, kuri būs ieguvuši rezultatīvāko punktu skaitu, saņems balvas no boulinga nakts pāru turnīra sadarbības partneriem „Karostas cietums”, “Wolftrike” ,“Cinamon Balle” ,”Pica Tev” un “Olimpic Casino”.

Boulinga pāru turnīram dalībnieki var pieteikties līdz 17.maijam aizpildot pieteikšanās anketu “Dzintara boulings” mājas lapā www.dzintaraboulings.lv.

Boulinga pāru turnīra nakts sacensības notiks atpūtas un izklaides centrā “Dzintara boulings”, Peldu ielā 66.


pastāsti par šo