Liepājniecei Latvijas kauss mākslas vingrošanā (15.04.2018)

Liepājniecei Latvijas kauss mākslas vingrošanā

7. - 8.aprīlī Jelgavā norisinājās Latvijas kausa izcīņa un Latvijas čempionāts atsevišķos daudzcīņas veidos mākslas vingrošanā. Šis bija nozīmīgs turnīrs mākslas vingrotājām, jo pēc šī turnīra rezultātiem tiek sastādīta Latvijas izlases komanda.

Pirmajā sacensību dienā sportistes cīnījās par Latvijas kausu un iekļūšanu Latvijas čempionātā. Stiprāko Latvijas vingrotāju vidū pirmo vietu izcīnīja Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkne, sporta meistare, Jekaterina Djomina, iekļūstot arī Latvijas čempionāta visos četros daudzcīņas veidos. Otrā vingrotāja, kura startēja šajā pašā grupā, Milana Alferčika izcīnīja 11. vietu un iekļuva Latvijas čempionāta finālā vingrojumā ar apli.

Sporta meistaru kandidātu grupā labāko rezultātu no liepājniecēm uzrādīja Poļina Račkovska, kura izcīnīja 9.vietu 63 vingrotāju konkurencē.

Pre – junioru grupā 2.vietu ieguva Nikola Vasiļjeva, bet Varvara Proščenko ierindojās 4.vietā.

8.aprīlī sākās Latvijas čempionāts atsevišķos daudzcīņas veidos, kur Jekaterina Djomina izcīnīja 3 zelta medaļas (aplis, bumba un vālītes) un vienu sudraba medaļu – vingrojumā ar lenti.