22. Liepājas pilsētas florbola čempionātu bez zaudējumiem sāk – „Svenska mastare”, „Durbe” un „Veselības grupa” (10.04.2018)

22. Liepājas pilsētas florbola čempionātu bez zaudējumiem sāk – „Svenska mastare”, „Durbe” un „Veselības grupa”

Čempionāta atklāšanas spēlē tikās A divīzijas vienas no potenciāli spēcīgākajām komandām – „Svenska mastare” un „FSS Ekovalis”. Lai arī lielāko spēles daļu komandas cīnījās plecu pie plecu, noslēdzošo izrāvienu veica „skandināvi”, kas ļāva tiem izcīnīt visnotaļ pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 11:5. Vienīgās komandas A divīzijā, kas aizvadītajā nedēļas nogalē neaizvadīja nevienu spēli bija – „Silabriedis”, „EGO/Liels Auto” un komanda „Grobiņas sporta centrs”.

 

Turpretim B divīzijas regulāro sezonu atklāja komandas „Durbe” un „Leģions/Juniors” savstarpējais duelis. Spēli daudz veiksmīgāk sāka „juniori” taču uz to parādā nepalika „Durbes” florbolisti, kuri pateicoties veiksmīgam noslēdzošajam spēles posmam izcīnīja uzvaru visā spēlē – 3:2. Atšķirībā no A divīzijas komandām, visas B divīzijā spēlējošās komandas ir aizvadījušas vismaz pa spēlei.

 

Ar čempionāta tabulu, kalendāru, rezultātiem un citām iespējām variet iepazīties šeit.

 

Nākošās spēles abās čempionāta divīzijās tiks aizvadītas jau šo svētdien (15.04), mājīgajā Liepājas Olimpiskā centra manēžā!


pastāsti par šo